top of page

I-RAMA Group

Public·9 members

Obraz 13.12.rar


Witam! Mam obraz płyty CDImage z rozszerzeniem: główny plik CDImage.ape i dwa małe CDImage.cue i CDImage.wav.cue. Próbowałem potraktować to Alkoholem 120, ale występuje błąd. Jak to można nagrać na płytę audio? Wiem, że gdzieś to już ktoś omawiał, ale nie mogę nigdzie znaleźć.
obraz 13.12.rara mnie ten caly burrrn i tak wyrzuca komunikat ze brak pliku cdimage.wav mimo, ze mam .ape i taki powinien widziec. kto wymyslil tak idiotyczne i problematyczne nagrywanie obrazu??? jak by nie mogl byc normalny obraz plyty nero i samo sie robi.


Można w Monkey's Audio dokonać dekompresji pliku.APE do .WAV . po zmianie w .CUE nazwy rozszerzenia, patrz posty wyżej, można płytę otworzyć w np. Daemon lub w Alkoholu jako obraz - z obrazu można robić konwersje do mp3 np. CDexem.


wystarczy "drag and drop" przerzucić plik .cue w okienko EAC'a - progs sam przełączy się na nagrywanie - ważne aby w .cue nazwa obrazu miała rozszerzenie .ape a nie .wav, ale do tego wystarczy notatnik


Tento postup platí pro všechny analogové karty s MJPEG kompresí a TV tunery. Nahráváme z videorekordéru nebo videokamery, pro připojení použijeme pokud možno SVHS kabel, pokud to nejde, tak obyčejné cinche. Zvukový výstup se připojuje buďto do videostřižny, nebo do zvukové karty (kvalitnější signál - nižší hladina šumu a vyšší hlasitost). Převodníky ve zvukové kartě typu SB Live jsou lepší než v jakékoliv analogové (amatérské) videostřižně. Kabely by neměly vést kolem silných zdrojů elektromagnetického záření, jako jsou například napájecí kabely nebo reproduktory. Pokud nahráváte z videorekordéru, odpojte ho od anténního rozvodu (společná anténa, kabelová televize). Přepětí by způsobovalo viditelné rušení obrazu (vodorovné pruhy, hukot na pozadí). Pokud má vaše videostřižna TV výstup, připojte k němu televizi - uvidíte tak, co vlastně děláte - což se hodí hlavně při editaci. Nakonec si zkontrolujte funkčnost celého zařízení - po zapnutí kamery by se měl objevit obraz jak v ovládacím (nahrávacím) programu, tak na připojené obrazovce. Současně byste měli slyšet i zvuk (nezapomeňte si v nastavení zvuku zvolit správný zdroj - např. LINE-IN u zvukové karty, a nsatvit volume na maximum).


2. Spusťe video, a klikněte na položku CAPTURE - program začne video nahrávat. Počkejte až na konec, a zmáčkněte STOP. Pokud nahráváte více částí najednou, nezapomeňte každou část nahrávat do jiného souboru ! Pokud jednotlivé části na sebe navazijí, nechte vždy překryv cca. 3 sekundy, abyste poznali jak obraz později spojit (a stejné oblasti vystřihnout)


Pokud je číslo udávající ztracené snímky (drop frames) moc vysoké, asi tak 20 a více, snižte rychlost nahrávání nebo změňte kompresi. Ideální počet ztracených snímků je pochopitelně 0. Pokud toho docílíte, nebudete mít ve výsledném obrazu černá bliknutí nebo jiné ruchy.


- u karty s MJPEG hardwarovou kompresí žádnou, u ostatních buďto tovární codec karty, Huffyuv a nebo bez komprese. pozn. - všechny karty s HW kodekem mají v nastavení uvedeno "bez komprese". Nepoužívejte pro nahrávání kodeky náročné na výkon počítače, jako například Video 1, Sorenson, Intel Indeo, Smacker a podobné. Doporučuji pouze MJPEG, RGB nebo YUV, případně bez komprese. Majitelé TV tunerů budou muset pravděpodobne použít tovární kodek karty (v tomto případě dva Brooktree kodeky), ale musí se připravit na to, že kvalita nahraného obrazu bude velmi špatná (neostré, rozmazané, případně čtverečkované).


Ja to dawno testowałem Windows 95 ,98SE działają idealnie ale sterowanie jest straszne ,są też 2 wersje emulatora Qemu który jest szybszy ale niestabilny i wersja Bosh - czyli wolniejsza emulacja ale stabilna w 100% ,Windows XP lite SP3 ,chodzi wolno jak np windows 2000 SP4 testowałem każdy obraz można również odpalic linuxa ,czy nawet Androida x86


Abia acum două luni a aflat că suferă de sinostoză, o deformație a piciorului și cu ajutorul fundației Mereu Aproape, a și fost operată în București."Mi-a fost greu în spital pentru că eram singură, departe de părinți. Erau copii la care părinții stăteau și câte o lună pentru că își permiteau!" spune Simona cu lacrimile curgându-i pe obraz."Te uitai pe geam și vedeai numai copii fericiți care se jucau cu părinții sau mergeau la magazine, iar eu știam că sunt acolo pentru a mă face bine, dar nu eram aproape de familie", continuă Simona.Simona și-a dorit extrem de mult să îl întâlnească pe Denis personajul Andrei din Sacrificiul și dorința i-a devenit relitate. Din spatele porților a venit Denis cu câteva daruri pentru firava domnișoară cu visuri mărețe. Aceast a primit un telefon și un laptop care i-au bucurat sufletul.


O infectie misterioasa l-a facut pe baietel sa fie la un pas sa-si piarda viata. Mama lui a observat ca incepuse sa fie extrem de rosu in obraz si pe palme, iar imediat dupa copilul a inceput sa vomite si sa aiba o febra uriasa. 041b061a72


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page